Symbian i S60 3 edycji


Fair play. Free Tibet.

LINKUJMY! - akcja hipertextowa

Blog > Komentarze do wpisu
Kolejny przeciek z Nokii?
Dzisiaj Engadget Mobile opublikował plany nowych telefonów firmy Nokia na najbliższe kilka miesięcy. Trudno powiedzieć jak wiarygodna jest ta informacja. Na razie Finowie nie kwapią się żeby jakoś zareagować. Nie domagają się usunięcia tabelki jak to dotychczas mieli w zwyczaju. Albo więc zmienili swoją politykę albo informacje te są niewiele warte albo też... to celowe działanie żeby podgrzać atmosferę, zwłaszcza, że jakoś opóźnia się wprowadzenie do sprzedaży modelu Nokia 5800 XpressMusic.

Mnie w każdym bądź razie domniemany przeciek jakoś nie ekscytuje bo to, że w 2009 pojawią się co najmniej 2 kolejne modele z dotykowym ekranem było wiadomo od dawna, a potwierdziły to jeszcze dyskretne sugestie przedstawicieli Forum Nokia na Smartphone Show.
Logiczne jest też, patrząc na dotychczasową politykę Nokii, że co najmniej jeden z tych smartfonów będzie nastawiony na fotografię. Zakładając prawdziwość informacji podanych przez Engadget będzie to model oznaczony Corolla z aparatem cyfrowym 8mln px i pamięcią 8GB.
W sumie najbardziej zaciekawiło mnie, że dwa z czterech wymienionych w przecieku telefonów opartych na S60v5, będą miały oprócz dotykowego ekranu jeszcze normalną klawiaturę. I takich to właśnie rozwiązań oczekuję od Nokii.

Nic to, pożyjemy zobaczymy. Jednak nadziei, że któryś z podanych w tabelce telefonów pojawi się w najbliższym czasie, bym sobie nie robił.

wtorek, 11 listopada 2008, redbat

Polecane wpisy

  • Czyżby nowy model NSeries na horyzoncie?

    Parę dni temu pisałem na symbianosie o tajemniczym liczniku, który pojawił się na stronach Nokia. Odlicza on czas do imprezy Nokia World w Barcelonie, gdzie Fi

  • Nokia Comes With Music – pogromca iTunes?

    Dzisiaj ruszyła w Wielkiej Brytanii nowa usługa – Nokia Comes With Music . Na początek oferowana jest z telefonem Nokia 5310 w systemie prepaid za 129.95

  • Telewizja w telefonie

    Na stronie Nokia Conversations opublikowano ciekawą prezentację usługi HAVA . Pozwala ona na oglądanie telewizji na PC lub telefonie z dostępem do internetu i

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Darczan, *.chello.pl
2008/11/17 20:32:14
no i już tabelki nie ma :(